Jarmark u Ludmily

Kdy: 18. září 2018 11:00 – 19:00

22. ročník Jarmarku u Ludmilyse bude konat v úterý 18. září 2018 na náměstí Míru v Praze.  Jarmark má za cíl přiblížit široké veřejnosti činnost svých sociálních služeb a činnost dalších neziskových organizací působících v sociální oblasti. Letošní Jarmark je zaměřený na podporu SOS centra a projektu Stop násilí. Dále na podporu následné péče Dobroduš, která pomáhá lidem s duševním onemocněním.

I v letošním roce se můžete těšit na prodejní výstavu výrobků klientů neziskových organizací, které poskytují služby lidem se zdravotním postižením.  Tito lidé pracují v chráněných dílnách, kde se věnují mnoha řemeslům. Pomocí kterých rozvíjejí své dovednosti a učí se pracovním návykům. Každý z těchto výrobků je originálně vytvořeným dílem, který má své osobité kouzlo.

Součástí Jarmarku bude i bohatý kulturní doprovodný program. Akci zpestří hudební kapely Brouci Band, Žižkovská smršť, Troufalost či irské tance Rinceoirí. Dále se můžete těšit na kouzelníka, na dětské taneční vystoupení, výtvarné i pohybové aktivity pro děti a na mnoho dalšího.

 

Chci podpořit klienty střediska